
Акумуляторна батарея EnerSol LiFePO4, 10.24 кВт/г, 200 Аг., 51.2 В, вага 94.0 кг (EB-1024LFPW)
142 999 ₴
- Готово до відправки
- Код: EB-1024LFPW
+380 (97) 037-64-39
0506770768
Відділ продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Тип акумулятора LiFePO4; Запас енергії 10.24 кВт/год; Ємність батареї 200 Аг; Номінальна напруга постійного струму 51.2 В
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | EnerSol |
| Країна виробник | Китай |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 96 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| BMS Комунікація | RS485, RS232, CAN |
| Гарантія | 5 |
| Елемент батареї | 3.2В100Аг *16 |
| Запас енергії | 5.12 кВт/г |
| Захист від перезаряду | 54 В |
| Макс. струм заряду | 100 А |
| Максимальна напруга заряду | 57.6 В |
| Метод з’єднення | 16S |
| Напруга відсічення розряду | 43.2 В |
| Номінальна ємність | 200 мА/год |
| Номінальна напруга | 51.2 В |
| Номінальна напруга заряду | 55.2 В |
| Номінальний струм розряду | 100 А |
| Температура зберігання | -20+60 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 142 999 ₴
