-15%

Відпарювальник для одягу Black+Decker, потужність 1600 Вт, вага 0,93 кг (BXGS1600E)
3 249 ₴
2 748,88 ₴
- Готово до відправки
- Код: BXGS1600E
+380 (97) 037-64-39
0506770768
Відділ продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Потужність, Вт 1600; Час нагрівання, сек 30; Об'єм, л 0.25; Постійне подавання пари, г/хв 25
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Black&Decker |
| Країна виробник | Китай |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.93 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Анті-кальк | Немає |
| Бойлер | Немає |
| Гарантія | 2 |
| Комплектація | 2 аксесуари |
| Потужність | 1600 Вт |
| Об` єм | 0.25 мл |
| Живлення | 220/50 |
| Покриття підошви | кераміка |
| Постійна подача пари | 25 г/хв |
| Час нагрівання | 0.3 хв |
| Шнур живлення | 250 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 748,88 ₴









