
Праска Black+Decker, потужність 2800 Вт, вага 1,2 кг (BXIR2805E)
3 379 ₴
- Готово до відправки
- Код: BXIR2805E
+380 (97) 037-64-39
0506770768
Відділ продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Потужність, Вт 2800; Час нагрівання, хв 0.5; Об'єм, л 0,36; Постійне подавання пари, г/хв 45
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Black&Decker |
| Країна виробник | Китай |
| Паровий удар | 170 г/хв |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.2 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Анті-кальк | Да |
| Гарантія | 2 |
| Потужність | 2800 Вт |
| Об` єм | 0.36 мл |
| Живлення | 220/50 |
| Покриття підошви | кераміка |
| Постійна подача пари | 45 г/хв |
| Час нагрівання | 0.5 хв |
| Шнур живлення | 195 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 379 ₴









