-13%

Пилосмок мережевий Black+Decker, потужність 600 Вт, вага 2,7 кг (BXVMS600E)
5 589 ₴
4 889,16 ₴
- Готово до відправки
- Код: BXVMS600E
+380 (97) 037-64-39
0506770768
Відділ продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Потужність, Вт 600; Тип прибирання сухий; Об'єм пилозбірника, л 0,8
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Black&Decker |
| Країна виробник | Китай |
| Об'єм пилозбірника | 0.8 л |
| Тип прибирання | Суха |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2.7 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 2 |
| Комплектація | Основна універсальна насадка з колесами, насадка для меблів, щілинна насадка |
| Потужність | 600 Вт |
| Живлення | 220/50 |
| Шнур живлення | 6 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 889,16 ₴




