
Ящик з органайзером TOUGHSYSTEM 2.0 DeWALT DWST08035-1
6 187 ₴
- Готово до відправки
- Код: DWST08035-1
+380 (97) 037-64-39
0506770768
Відділ продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Матеріал надміцний поліпропілен Розміри, мм 390 x 360 x 260 Ступінь захисту IP65 Корисний об'єм 16 л.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DeWalt |
| Країна виробник | Ізраїль |
| Тип | Шухляда |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 27 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 37 см |
| Довжина: | 37 м |
| Комплектація | органайзер та комплект роздільників |
| Кількість відділень (карманів) | 6 шт |
| Максимальне навантаження | 35 кг |
| Матеріал | армований поліпропілен |
| Серія | TOUGHSYSTEM |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 187 ₴






