
Ящик TOUGHSYSTEM 2.0 DeWALT DWST08330-1
15 809 ₴
- Готово до відправки
- Код: DWST08330-1
+380 (97) 037-64-39
0506770768
Відділ продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Матеріал — надміцний поліпропілен; Розміри, мм 555 x 355 x 305; Ступінь захисту IP65; Корисний об'єм 56 л
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DeWalt |
| Країна виробник | Ізраїль |
| Тип | Шухляда |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 36 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 31 см |
| Довжина: | 55 м |
| Комплектація | Ящик TOUGHSYSTEM 2.0 DeWALT — 1 шт. |
| Кількість відділень (карманів) | 3 шт |
| Максимальне навантаження | 10 кг |
| Матеріал | армований поліпропілен |
| Серія | TOUGHSYSTEM |
Інформація для замовлення
- Ціна: 15 809 ₴








