
Візок DeWALT для інструментальних ящиків TSTAK, 486х181мм, навантаження до 100 кг (DWST1-71229)
7 562 ₴
- Готово до відправки
- Код: DWST1-71229
+380 (97) 037-64-39
0506770768
Відділ продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Матеріал надміцний пластик; Розміри, мм 486 х 181
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DeWalt |
| Країна виробник | Ізраїль |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 44 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 18 см |
| Довжина: | 49 м |
| Максимальне навантаження | 100 кг |
| Матеріал | Базальтопластик |
| Серія | TSTAK |
| Тип | візки транспортувальні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 562 ₴
