
Ящик модульний на колесах системні TSTAK JOB CHEST DeWALT, 775х565х405 (DWST17871-1)
12 373 ₴
- Готово до відправки
- Код: DWST17871-1
+380 (97) 037-64-39
0506770768
Відділ продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Матеріал поліпропілен Розміри, мм 775 x 565 x 405 Ступінь захисту IP54 Корисний об'єм 113 л.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DeWalt |
| Країна виробник | Ізраїль |
| Тип | Шухляда |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 57 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 41 см |
| Довжина: | 78 м |
| Комплектація | Ящик модульнийTSTAK JOB CHEST DeWALT — 1 шт. |
| Кількість відділень (карманів) | 2 шт |
| Максимальне навантаження | 50 кг |
| Матеріал | Базальтопластик |
| Серія | TSTAK |
Інформація для замовлення
- Ціна: 12 373 ₴



