
Робоча станція 4 в 1 (комплект ящиків на колясці) TOUGHSYSTEM 2.0 DXL DeWALT (DWST60520-1)
84 599 ₴
- Готово до відправки
- Код: DWST60520-1
+380 (97) 037-64-39
0506770768
Відділ продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Робоча станція 4 в 1 (комплект ящиків на колясці) TOUGHSYSTEM 2.0 DXL DeWALT (DWST60520-1)
Технічні характеристики DWST60520-1
| Виробник | DeWALT |
| Країна виробник | Ізраела |
| Тип | обладнання для майстерні |
| Серія | TOUGHSYSTEM 2.0 DXL |
| Матеріал | надміцний поліпропілен |
| Комплектація | DWST08510-1 ⁄ DWST08520-1 ⁄ DWST08530-1 ⁄ DWST08550-1 |
| Максимальне навантаження, кг | 200 |
| Довжина, см | 76 |
| Ширина, см | 65 |
| Висота, см | 70 |
| Кількість відділень (кишені), шт. | 3 |
| Комплектація | ✔ ящик DWST08510-1 — 1 шт.; ✔ ящик DWST08520-1- 1 шт.; ✔ візок DWST08530-1 — 1 шт.; ✔ стіл DWST08550-1 — 1 шт. |
Особливості DWST60520-1
✔ Сумісність з усіма модулями TOUGHSYSTEM® 2.0;
✔ Інтегрована розмітка;
✔ Колеса 5-дюймові підвищеної прохідності;
✔ Напрямні на кулі підшипниках;
✔ Інтегрована блокування система.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DeWalt |
| Країна виробник | Ізраїль |
| Тип | Шухляда |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 65 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 70 см |
| Довжина: | 76 м |
| Комплектація | DWST08510-1 ⁄ DWST08520-1 ⁄ DWST08530-1 ⁄ DWST08550-1 |
| Кількість відділень (карманів) | 3 шт |
| Максимальне навантаження | 200 кг |
| Матеріал | надміцний поліпропілен |
| Серія | TOUGHSYSTEM 2.0 DXL |
Інформація для замовлення
- Ціна: 84 599 ₴




