
Органайзер DeWALT TSTAK, прозора кришка, 10 чашок (DWST82968-1M)
4 812 ₴
- Готово до відправки
- Код: DWST82968-1M
+380 (97) 037-64-39
0506770768
Відділ продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Матеріал Поліпропілен; Розміри, мм 44 x 33.3 x 11.9 ; Максимальне навантаження 20 кг; Ступінь захисту IP54; Корисний об'єм 7.8 л
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DeWalt |
| Країна виробник | Ізраїль |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 33 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 12 см |
| Довжина: | 44 м |
| Комплектація | органайзер — 1 шт. |
| Кількість відділень (карманів) | 10 шт |
| Максимальне навантаження | 20 кг |
| Матеріал | Базальтопластик |
| Серія | TSTAK McLaren |
| Тип | органайзери та аксесуари |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 812 ₴






