
Ящик TOUGHSYSTEM 2.0 DeWALT DWST83294-1
7 562 ₴
- Готово до відправки
- Код: DWST83294-1
+380 (97) 037-64-39
0506770768
Відділ продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Матеріал надміцний стуктулен; Розміри, мм 555 x 375 x 317; Ступінь захисту IP65; Корисний об'єм 39 л; Максимальне навантаження 50 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DeWalt |
| Країна виробник | Ізраїль |
| Тип | Шухляда |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 37 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 31 см |
| Довжина: | 55 м |
| Комплектація | Ящик TOUGHSYSTEM 2.0 DeWALT — 1 шт. |
| Максимальне навантаження | 50 кг |
| Матеріал | армований поліпропілен |
| Серія | TOUGHSYSTEM |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 562 ₴









