
Ящик-візок TOUGHSYSTEM 2.0 DeWALT DWST83295-1
14 435 ₴
- Готово до відправки
- Код: DWST83295-1
+380 (97) 037-64-39
0506770768
Відділ продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Матеріал надміцний стуктулен; Розміри, мм 608 x 500 x 990; Ступінь захисту IP65; Корисний об'єм 60 л; Максимальне навантаження 70 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DeWalt |
| Країна виробник | Ізраїль |
| Тип | Шухляда |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 50 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 99 см |
| Довжина: | 55 м |
| Комплектація | Ящик-візок TOUGHSYSTEM 2.0 DeWALT - 1 шт |
| Максимальне навантаження | 70 кг |
| Матеріал | армований поліпропілен |
| Серія | TOUGHSYSTEM |
Інформація для замовлення
- Ціна: 14 435 ₴









