
Ящик TSTAK 2.0 DeWALT, 440х331х160 мм, со вставкою з вспененного матеріалу (DWST83345-1)
4 812 ₴
- Готово до відправки
- Код: DWST83345-1
+380 (97) 037-64-39
0506770768
Відділ продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Матеріал надміцний поліпропілен; Розміри, мм 440 x 331 x 160; Ступінь захисту IP54; Корисний об'єм 24 л; Максимальне навантаження 30 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DeWalt |
| Країна виробник | Ізраїль |
| Тип | Шухляда |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 33 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 16 см |
| Довжина: | 44 м |
| Комплектація | вкладка з піноматеріалу |
| Максимальне навантаження | 30 кг |
| Матеріал | Базальтопластик |
| Серія | TSTAK |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 812 ₴





