
Ящик McLaren DeWALT TSTAK з лотком (DWST83346-1M)
3 702 ₴
- Готово до відправки
- Код: DWST83346-1M
+380 (97) 037-64-39
0506770768
Відділ продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Матеріал Поліпропілен; Розміри, мм 44 x 33.3 x 11.9 ; Максимальне навантаження 30 кг; Ступінь захисту IP54; Корисний об'єм 28 л
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DeWalt |
| Країна виробник | Ізраїль |
| Тип | Шухляда |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 33 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 32 см |
| Довжина: | 44 м |
| Комплектація | лоток |
| Максимальне навантаження | 30 кг |
| Матеріал | Поліпропілен |
| Серія | TSTAK McLaren |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 702 ₴
