
Ящик-візок TSTAK 2.0 DeWALT, 550х440х630мм, збільшеної місткості з лотком (DWST83347-1)
7 562 ₴
- Готово до відправки
- Код: DWST83347-1
+380 (97) 037-64-39
0506770768
Відділ продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Матеріал надміцний поліпропілен; Розміри, мм 550 x 440 x 630; Ступінь захисту IP54; Корисний об'єм 36 л; Максимальне навантаження 30 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DeWalt |
| Країна виробник | Ізраїль |
| Тип | Шухляда |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 44 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 100 см |
| Довжина: | 51 м |
| Комплектація | лоток |
| Максимальне навантаження | 50 кг |
| Матеріал | Базальтопластик |
| Серія | TSTAK |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 562 ₴




