
Комплект шухляд на візку TOUGHSYSTEM 2.0 DeWALT DWST83401-1
44 679 ₴
- Готово до відправки
- Код: DWST83401-1
+380 (97) 037-64-39
0506770768
Відділ продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Матеріал Метал; Розміри, мм 685 x 514 x 1113; Максимальне навантаження 120 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DeWalt |
| Країна виробник | Ізраїль |
| Матеріал | Метал |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 51 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 111 см |
| Довжина: | 68 м |
| Комплектація | Ящик з органайзером TOUGHSYSTEM 2.0 DeWALT DWST83293-1 - 1 шт. Ящик TOUGHSYSTEM 2.0 DeWALT DWST83294-1 — 1 шт. Ящик TOUGHSYSTEM 2.0 DeWALT DWST83342-1 — 1 шт. Візок TOUGHSYSTEM 1-70-324 - 1 шт |
| Максимальне навантаження | 120 кг |
| Серія | TOUGHSYSTEM |
| Тип | комплект ящиків |
Інформація для замовлення
- Ціна: 44 679 ₴
