
Візок для гіпсокартону/дверей DeWALT, вантажопідйомність 500 кг, ширина затискача 80-200 мм, вага 6 кг (DXWT-201)
12 999 ₴
- Готово до відправки
- Код: DXWT-201
+380 (97) 037-64-39
0506770768
Відділ продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Вантажність 500 кг; Ширина затискача 8-20 см; Махраїал сталь;
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DeWalt |
| Країна виробник | Китай |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 40 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 40 см |
| Довжина: | 40 м |
| Максимальне навантаження | 500 кг |
| Матеріал | Метал |
| Тип | візки транспортувальні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 12 999 ₴

