
Візок панельний DeWALT, вантажопідйомність 500 кг, ширина затискача 180 мм, вага 18 кг (DXWT-202)
20 149 ₴
- Готово до відправки
- Код: DXWT-202
+380 (97) 037-64-39
0506770768
Відділ продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Вантажність 500 кг; Ширина затискача 18 см; Матеріал сталь;
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DeWalt |
| Країна виробник | Китай |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 22 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 104 см |
| Довжина: | 43 м |
| Максимальне навантаження | 500 кг |
| Матеріал | Метал |
| Тип | візки транспортувальні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 20 149 ₴

