
Візок вантажний складний DeWALTt, вантажопідйомність 190кг, розмір платформи 51х35,5см, вага 9,35кг (DXWT-512)
15 599 ₴
- Готово до відправки
- Код: DXWT-512
+380 (97) 037-64-39
0506770768
Відділ продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Вантажність максимальна 190 кг; Розмір платформи 51х35,5 см; Алюміній, сталь;
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DeWalt |
| Країна виробник | Китай |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 53 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 118 см |
| Довжина: | 52 м |
| Максимальне навантаження | 190 кг |
| Матеріал | Метал |
| Тип | візки транспортувальні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 15 599 ₴

