
Візок вантажний складаний STANLEY SXWT-FT584
3 379 ₴
- Готово до відправки
- Код: SXWT-FT584
+380 (97) 037-64-39
0506770768
Відділ продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Вантажність максимальна 60 кг; Розмір платформи 39х29 см; Метатеріал сталь;
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Stanley |
| Країна виробник | Китай |
| Вантажопідйомність | 60 кг |
| Кількість коліс | 6 шт. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 3.5 кг |
| Діаметр великих коліс | 55 мм |
| Матеріал коліс | термопластична гума, поліпропілен |
| Матеріал | Сталь |
| Тип | візки транспортувальні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 379 ₴



