-18%

Візок вантажний розкладний STANLEY SXWT-FT585
7 669 ₴
6 268,83 ₴
- Готово до відправки
- Код: SXWT-FT585
+380 (97) 037-64-39
0506770768
Відділ продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Вантажність максимальна 137 кг; Розмір платформи 38,8х23,1 см; Матеріал сталь;
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Stanley |
| Країна виробник | Китай |
| Вантажопідйомність | 137 кг |
| Кількість коліс | 4 шт. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 7.4 кг |
| Вантажопідйомність в розкладеному стані | 70 кг |
| Діаметр великих коліс | 127 мм |
| Діаметр маленьких коліс | 86.6 мм |
| Матеріал коліс | термопластична гума, поліпропілен |
| Матеріал | Сталь |
| Розміри в розкладеному стані | 57,1х38,2 |
| Тип | візки транспортувальні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 268,83 ₴








