
Візок вантажний складаний STANLEY SXWT-HT535
6 110 ₴
- Готово до відправки
- Код: SXWT-HT535
+380 (97) 037-64-39
0506770768
Відділ продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Вантажність 200 кг; Розмір платформи 42х15,5 см; Метатеріал сталь.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Stanley |
| Країна виробник | Китай |
| Вантажопідйомність | 200 кг |
| Кількість коліс | 2 шт. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 11.6 кг |
| Діаметр великих коліс | 260 мм |
| Матеріал коліс | Гума (пневматика) |
| Матеріал | Сталь |
| Розміри в розкладеному стані | 44х60х110 |
| Тип | візки транспортувальні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 110 ₴



