Вантажність максимальна 150 кг; Розмір платформи 73,5х47 см; Метатеріал сталь;
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Stanley |
| Країна виробник | Китай |
| Вантажопідйомність | 150 кг |
| Кількість коліс | 4 шт. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 7.7 кг |
| Діаметр великих коліс | 100 мм |
| Матеріал коліс | термопластична гума, поліпропілен |
| Матеріал | Сталь |
| Тип | візки транспортувальні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 069 ₴








