-15%

Ножиці садові - секатор зі штангою DeWALT, 18В XR Li-lon, довжина інструменту до 3-х метрів, діаметр різу гілок до 38 мм, вага без
21 449 ₴
18 248,92 ₴
- Готово до відправки
- Код: DCMPP569N
+380 (97) 037-64-39
0506770768
Відділ продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Акумуляторна система 18 В XR Li-lon; Діаметр нарізування 38 мм; Довжина штанги 3 м; Вага (без акумулятора) 3.3 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DeWalt |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 3.3 кг |
| Гарантія | 3 |
| Двигун | щітковий |
| Загальна довжина інструменту | 3 см |
| Комплектація | Без акумуляторів та зарядного пристрою. Картонна коробка. |
| Максимальний діаметр гілок | 38 мм |
| Напруга акумулятора | 18 В |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Тип штанги | розкладна (3 частини) |
| Тип інструмента | акумуляторний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 18 248,92 ₴


