-18%

Ножиці садові - секатор SEQUOIA, 20 В, безщітковий двигун, макс. діаметр різу 30 мм, 1 акб 2 Агод і зп, кейс, вага 1.5 кг
6 109 ₴
5 008,80 ₴
- В наявності
- Код: SBP2030B-QV
+380 (97) 037-64-39
0506770768
Відділ продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Джерело живлення Li-ion, 20 В; Ємність акумулятора 2 А·год; Діаметр різу 30 мм; Вага 1.5 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SEQUOIA |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 1.5 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятора | 2 Агод |
| Гарантія | 2 |
| Двигун | безщітковий |
| Комплектація | Ножиці садові – секатор. Акумуляторна батарея 2 Агод. Зарядний пристрій. Кейс |
| Максимальний діаметр гілок | 30 мм |
| Напруга акумулятора | 20 В |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Тип інструмента | акумуляторний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 008,80 ₴









