
Висоторіз акумуляторний з телп. штангою SEQUOIA, 20 В, щітковий двигун, довжина шини 20 см, Oregon, довжина 2.7 м, вага
5 459 ₴
- Готово до відправки
- Код: SBPS2008TO
+380 (97) 037-64-39
0506770768
Відділ продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Джерело живлення Li-ion, 20 В; Довжина шини 20 см; Загальна довжина інструмента без шини 180-280 см
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | SEQUOIA |
| Країна виробник | Китай |
| Загальні | |
| Вага | 3.6 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 3 |
| Двигун | щітковий |
| Довжина ланцюга/шини | 20 см |
| Загальна довжина інструменту | 180 см |
| Кількість ланок | 33 шт |
| Комплектація | Без акумулятора і ЗП. Шина — 1 шт. Ланцюг - 1 шт. Інструкція з експлуатації - 1 шт |
| Напруга акумулятора | 20 В |
| Серія | CONNECTA SERIES 20V |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Тип штанги | Телескопічна |
| Тип інструмента | акумуляторний |
| Товщина приводної ланки | 1.1 мм |
| Швидкість ланцюга | 5 м/с |
| Штанга | є |
| Основні | |
| Крок ланцюга | 3/8" |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 459 ₴







