Крок ланцюги 3/8' дюйма; Товщина приводної ланки 1.3 мм; Довжина ланки 18'''/46 см; Кількість ланок 62 шт.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | DeWalt |
| Країна виробник | Китай |
| Крок ланцюга | 3/8" |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина ланцюга/шини | 45 см |
| Кількість ланок | 62 шт |
| Призначення | аксесуари до ланцюгових пилок |
| Тип | Цепь |
| Товщина приводної ланки | 1.3 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 129 ₴

