
Ланцюг DeWALT DT20667
1 033 ₴
- Готово до відправки
- Код: DT20667
+380 (97) 037-64-39
0506770768
Відділ продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Крок ланцюга 3/8' дюйма; Товщина приводної ланки 1.1 мм; Довжина ланки 7.87''/20 см; Кількість ланок 34 шт.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | DeWalt |
| Країна виробник | Китай |
| Крок ланцюга | 3/8" |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина ланцюга/шини | 20 см |
| Кількість ланок | 33 шт |
| Призначення | аксесуари до ланцюгових пилок |
| Сумісність | DCMPS567 |
| Тип | Цепь |
| Товщина приводної ланки | 1.1 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 033 ₴

