
Ланцюг DeWALT, 3/8", 1.3 мм, 62 ланки, довжина ланцюга 18"/45 см (DT20688)
2 129 ₴
- Готово до відправки
- Код: DT20688
+380 (97) 037-64-39
0506770768
Відділ продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Тип 91VXL; Термін ланцеюга 3/8| дюйм; Товщина приводної ланки 1.3 мм; Довжина ланцюга 18| /45 см; Кількість ланок 62 шт.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | DeWalt |
| Країна виробник | Китай |
| Крок ланцюга | 3/8" |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина ланцюга/шини | 45 см |
| Кількість ланок | 62 шт |
| Призначення | аксесуари до ланцюгових пилок |
| Сумісність | DCMCS574 |
| Тип | Цепь |
| Товщина приводної ланки | 1.3 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 129 ₴
