
Шина DeWALT, 3/8'', 1.3 мм, довжина шини 20''/50 см (DT20689)
2 645 ₴
- Готово до відправки
- Код: DT20689
+380 (97) 037-64-39
0506770768
Відділ продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Термін ланцеюга 3/8| дюйм; Товщина приводної ланки 1.3 мм; Довжина шини 20 | /50 см
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | DeWalt |
| Країна виробник | Китай |
| Крок ланцюга | 3/8" |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина ланцюга/шини | 50 см |
| Призначення | аксесуари до ланцюгових пилок |
| Сумісність | DCMCS575 |
| Тип | Шина |
| Товщина приводної ланки | 1.3 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 645 ₴
