
Ланцюг DeWALT, 3/8", 1.1 мм, 34 ланки, довжина ланцюга 8"/20 см (DT20693)
1 097 ₴
- Готово до відправки
- Код: DT20693
+380 (97) 037-64-39
0506770768
Відділ продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Термін ланцеюга 3/8| дюйм; Товщина приводної ланки 1.1 мм; Довжина ланцюга 8 | /20 см; Кількість ланок 34 шт.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | DeWalt |
| Країна виробник | США |
| Крок ланцюга | 3/8" |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина ланцюга/шини | 20 см |
| Кількість ланок | 34 шт |
| Призначення | аксесуари до ланцюгових пилок |
| Сумісність | DCMPS520 |
| Тип | Цепь |
| Товщина приводної ланки | 1.1 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 097 ₴

