
Ланцюг DeWALT, 0,325'', 1.1 мм, 45 ланок, довжина шини 12"/30 см (DZO6530)
1 936 ₴
- Готово до відправки
- Код: DZO6530
+380 (97) 037-64-39
0506770768
Відділ продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Крок ланцюга 0.325'' дюйма; Товщина приводної ланки 1.1 мм; Довжина ланки 12"/30 см; Кількість ланок 45 шт.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | DeWalt |
| Країна виробник | Китай |
| Крок ланцюга | 0.325" |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина ланцюга/шини | 30 см |
| Кількість ланок | 45 шт |
| Призначення | аксесуари до ланцюгових пилок |
| Сумісність | DCMCST635 |
| Тип | Цепь |
| Товщина приводної ланки | 1.1 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 936 ₴


