
Адаптер Wiha Torque 1/4", 155 мм (W41000)
617 ₴
- В наявності
- Код: W41000
+380 (97) 037-64-39
0506770768
Відділ продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Адаптер Wiha Torque 1/4", 155 мм (W41000)
Тип Динамометрична викрутка
Довжина 155 мм
Головка 4 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Wiha |
| Країна виробник | Німеччина |
| Довжина | 155 мм |
| Виконання біти | 1/4" |
| Квадрат | 1/4" |
| Стан | Новий |
| Тип | Тримач |
| Тип біти | Одностороння |
| Шестигранник приводу | Зовнішній |
Інформація для замовлення
- Ціна: 617 ₴
