
Перехідне жало Wiha Torque TR/Topra 2K, 1/4"х52, CrMo (W39256)
918 ₴
- В наявності
- Код: W39256
+380 (97) 037-64-39
0506770768
Відділ продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Перехідне жало Wiha Torque TR/Topra 2K, 1/4"х52, CrMo (W39256)
ТипДинамометрична викрутка
Довжина, мм42
Головка 1/4''
- Кріплення торцевих ключів із внутрішнім чотиригранником 1/4".
- Жало: Високоякісна хромо-ванадій-молібденова сталь.
- Застосування: Для контрольованого закручування торцевими головками за заданого крутного моменту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Wiha |
| Країна виробник | Німеччина |
| Квадрат | 1/4" |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість у наборі | 1 шт |
| Оміднений інструмент | Немає |
| Розмір max | 45 мм |
| Розмір min | 45 мм |
| Тип інструмента | перехідник |
Інформація для замовлення
- Ціна: 918 ₴
