Цей товар відвантажується тільки після 100% оплати на розрахунковій лічбі!!!
Бензиновий генератор Matari 7 кВт MH10000EA (MMH-10)
Технічні характеристики:
Виконання Без кожуха
Резервна потужність (кВт): 7 кВт
Номінальна потужність, кВт: 6,5 кВт
Тип альтернатора: Синхронний
Система стабілізації напруги (АВР): є
Кількість фаз: 1
Однофазний (230)
Напруга: 230 В
Частота: 50 Гц
Автоматика АВР (автоматичний запуск) немає
Охолодження: Повітряне
Лічильник мотогодин: Є
Альтернативатор: мідь
Технічні характеристики двигуна
Двигун: Matari M420
Тип двигуна: Бензиновий, одноциліндровий, 4-тактний, повітряного охолодження
Об'єм паливного бака (л): 23 л
Витрата палива за 60% навантаження (л/год): 2 л/год
Частота обертання (об/хв): 3000 об/хв
Емність оливи в двигуні (л): 1.1 л
Тип запуску: Ручний + електростарт
Фізичні характеристики
Габаритні розміри (ДхШхВ мм): 790*575*605
Маса, кг: 94 кг
Рівень шуму (ДБА): 72 дБа
Гарантія: 24 місяці
Тиха робота
станції
Мультиубір
В.Гц.М/год.
Мобільна
конструкція
Якісна напруга
Офіційної гарантії
Бензиновий генератор Matari MH10000EA — призначений для забезпечення електроенергією об'єктів різного призначення. Поєднує в собі високу продуктивність, надійність і економічність, що робить його одним із найпривабливіших рішень у сегменті.
Використання передових технологій і якісних компонентів зробило цей генератор досить тихим — до 72 дБа, що дає змогу використання в місцях із підвищеними вимогами до гучності звуку (біля житлових будинків, офісів, громадських просторів і т.д.).
Модель комплектується багатофункціональним контролером, що забезпечує повний контроль над: напругою, частотою та навантаженням. Завдяки цьому користувач може точно налаштувати роботу встановлення під свої потреби та забезпечити стабільну напругу для під'єднаних пристроїв.
Особливості та переваги бензинового генератора Matari MH10000EA
Генератор Matari MH10000EA має мобільну конструкцію, що полегшує його переміщення та використання в різних місцях. Обладнаний надійним двигуном Matari M420 — це одноциліндровий, 4-тактний агрегат із повітряним охолодженням.
Резервна потужність встановлення становить 7 кВт, за номінальної — 6.5 кВт. Також вона обладнана синхронним альтернатором, що видає стабільну та якісну напругу. Це особливо важливо під час роботи з чутливими електронними пристроями, як-от комп'ютери, телевізори або медичне обладнання, де навіть невеликі напруження можуть викликати проблеми.
MH10000EA видає однофазна напруга 220 В із частотою 50 Гц. Проста й ефективна система охолодження повітрям забезпечує надійне охолодження двигуна навіть у разі тривалої роботи під навантаженням.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Matari |
| Час безперервної роботи | 10.5 годин |
| Вхід ATS | Так |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від перевантаження | Так |
| Кількість фаз | 1 |
| Конструкція | Портативна |
| Коефіцієнт потужності | 1 |
| Максимальна потужність | 7 кВт |
| Напруга | 220 В |
| Номінальна потужність | 6.5 кВт |
| Паралельне підключення | Ні |
| Пікова потужність | 7000 Вт |
| Підключення пристрою | Розетка AC 230В |
| Передстартовий підігрів | Ні |
| Режим роботи | Аварійний |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 23 |
| Тип генератора | Синхронний |
| Тип палива | Бензин |
| Частота струму | 50 Гц |
- Ціна: 46 412 ₴






