Цей товар відвантажується тільки після 100% оплати на розрахунковий рахунок!!!
Бензиновий генератор Matari 3,3 кВт MH5000E (MMH-05)
Технічні характеристики:
Виконання Без кожуха
Резервна потужність (кВт): 3,3 кВт
Номінальна потужність, кВт: 3 кВт
Тип альтернатора: Синхронний
Система стабілізації напруги (АВР): є
Кількість фаз: 1
Однофазний (230)
Напруга: 230 В
Частота: 50 Гц
Автоматика АВР (автоматичний запуск) немає
Охолодження: Повітряне
Лічильник мотогодин: Є
Альтернативатор: мідь
Технічні характеристики двигуна
Двигун: Matari M225
Тип двигуна: Бензиновий, одноциліндровий, 4-тактний, повітряного охолодження
Об'єм паливного бака (л): 13 л
Витрата палива за 60% навантаження (л/год): 1 л/год
Частота обертання (об/хв): 3000 об/хв
Емність оливи в двигуні (л): 0,6 л
Тип запуску: Ручний + електростарт
Фізичні характеристики
Габаритні розміри (ДхШхВ мм): 685*475*505
Маса, кг: 58 кг
Рівень шуму (ДБА): 72 дБа
Гарантія: 24 місяці
Тиха робота
станції
Мультиубір
В.Гц.М/год.
Мобільна
конструкція
Якісна напруга
Офіційної гарантії
Бензиновий генератор Matari MH4000E — це надійне мобільне рішення для забезпечення електроенергією споживачів у будь-якому місці. З його допомогою можна створити тимчасове незалежне електропостачання вдома, дачі, автокемпінгу, будівельного майданчика або іншого об'єкта.
Генератор Matari MH4000E має резервну потужність 3 кВт і номінальну потужність 2.8 кВт, її досить для під'єднання різних побутових електроприладів та інструментів. Синхронний альтернатор забезпечує стабільну однофазну напругу 220 V (50Hz), яка сумісна з більшістю електричних пристроїв в Україні.
Особливості та переваги бензогенератора Matari MH5000E
Бензиновий генератор Matari MH5000E — вдале поєднання надійності, продуктивності та комфорту експлуатації. Модель призначена для ефективного використання в різних ситуаціях: побутових, комерційних і виробничих умовах.
Matari MH5000E видає стабільне живлення, якщо немає під'єднання до основної електромережі. Він обладнаний синхронним альтернатором, що забезпечує надійну роботу однофазної напруги (220 В) з частотою 50 Гц. Резервна потужність установлення — 3.3 кВт (номінал) 3 кВт.
Одноциліндровий 4-тактний двигун Matari M225 (3000 об/хв), має повітряне охолодження, відомий своєю надійністю й довговічністю. Завдяки мобільній конструкції (685х475х505) і наявності транспортувальних коліс, генератор можна легко переміщати практично в будь-яке місце експлуатації.
Переваги бензинового генератора Matari MH5000E
У генераторі передбачений багатофункційний контролер, що дає змогу контролювати: час роботи, навантаження й вольтаж установки. Чи то приватна садиба, будівельний майданчик, чи то кемпінг, цей генератор підійде для різних цілей.
Matari MH5000E має практичні функції, включно з ручним запуском і електростарт, вони забезпечують додатковий комфорт використання. Також користувачі можуть розраховувати на досить тиху роботу Matari MH5000E — рівень шуму в роботі до 72 дБа (достатньо гарний показник серед школярів).
Витрата палива за 60% навантаження — 1 л/год, за бака на 13 літрів, гарантує понад 12 годин автономної роботи. Виробник надає повноцінну 2-річну гарантію на генератор Matari MH5000E, що підкреслює його надійність і якість.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Matari |
| Час безперервної роботи | 13 годин |
| Вхід ATS | Ні |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від перевантаження | Так |
| Кількість фаз | 1 |
| Конструкція | Портативна |
| Коефіцієнт потужності | 1 |
| Максимальна потужність | 3.3 кВт |
| Напруга | 230 В |
| Номінальна потужність | 3 кВт |
| Номінальна сила струму | 16 А |
| Паралельне підключення | Ні |
| Пікова потужність | 3300 Вт |
| Підключення пристрою | Розетка AC 230В |
| Передстартовий підігрів | Ні |
| Режим роботи | Аварійний |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 23 |
| Тип генератора | Синхронний |
| Тип палива | Бензин |
| Частота струму | 50 Гц |
- Ціна: 25 992 ₴






