
Генератор GENERGA SP3H однофазний бензиновий (ГЕНЕРГА) (01010101002)
53 945 ₴
- В наявності
- Код: 01010101002
Генератор GENERGA SP3H однофазний бензиновий (ГЕНЕРГА) (01010101002) ЛІТВА
ЗРУЗИТИ РОЗШИРЕНІ ТЕХНІЧНІ ДАННІ (PDF)
Економний, надійний і досить компактний. Бензиновий генератор від литового бренда GENERGA — ідеальний варіант як для дому, так і для невеликого кафе чи кав'ярні.
Технічні характеристики
● Потужність.
Номінальна потужність генератора становить 3 кВт, а напруга — 230 В. Частота пристрою — 50 Гц.
● Двигун.
Пристрій обладнаний двигуном від японської компанії Honda. Середня кількість обертів — до 3 тисяч на хвилину.
● Параметры.
Ця модель є досить компактною, хоч і важкою. Габарити генератора — 59x42,5x42 см, його вага — 37 кг.
● Стартер.
Модель SP3H обладнана стартером ручного типу. З його допомогою ви за лічені хвилини запустите генератор.
Переваги GENERGA SP3H
Генератори від бренда з Литви вважаються одними з найнадійніших. Насамперед завдяки японському двигуну, який вирізняється підвищеною зносостійкістю й довговічністю.
Ще одним плюсом цього приладу є його економність. У середньому генератор витрачає майже 1 літра бензину за годину роботи. Об'єм паливного бака становить 3,1 л.
Пристрій обладнаний системою захисту від перегрівання, а також спеціальним механізмом, який контролює рівень мастильних матеріалів.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Generga |
| Країна виробник | Литва |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від перевантаження | Так |
| Коефіцієнт потужності | 1 |
| Конструкція | Портативна |
| Кількість фаз | 1 |
| Максимальна потужність | 3 кВт |
| Напруга | 230 В |
| Номінальна потужність | 3 кВт |
| Повна потужність | 3 кВА |
| Режим роботи | Аварійний |
| Стан | Новий |
| Термін служби | 60 років |
| Тип генератора | Асинхронний |
| Тип палива | Бензин |
| Частота струму | 50 Гц |
| Додаткові характеристики | |
| Акумулятор в комплекті | Ні |
| Датчик рівня мастила | Ні |
| Захисний кожух | Ні |
| Наявність вольтметра | Ні |
| Режими запуску | Ручний запуск |
| Ручка для перенесення | Так |
| Ступінь автоматизації | 2 |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 37 кг |
| Висота | 590 мм |
| Довжина | 420 мм |
| Ширина | 425 мм |
| Двигун | |
| Кількість циліндрів | 1 |
| Марка двигуна | HONDA |
| Об'єм двигуна | 196 куб. см |
| Потужність двигуна | 5.5 к. с. |
| Система охолодження двигуна | Повітряна |
| Тактность двигуна | Двотактний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Захист від відсутності рівня мастила | Да |
- Ціна: 53 945 ₴









