
Генератор Generga SP4H (01010101003)
81 120 ₴
- В наявності
- Код: 01010101003
Генератор GENERGA SP4H однофазний бензиновий ГЕНЕРГА (010101003) Литва
Генератор SP4H; 4,2 кВА/кВт; двигун HONDA GX270; 8 л.с.; 3000 об./хв; альтернатор NSM (Італія) безщітковий; точність напруги +5%, – 10%; коеф. потужності 1; бак 5,3 л; IP23; клас ізоляції H; тепловий захист; захист від браку змащування; ел. міць
Надійний і надійний генератор із двигуном Honda GX270 ідеально підходить для професійного та довгострокового інтенсивного використання на будівельних майданчиках та інших об'єктах. Цей генератор призначений як для легких, так і для важких машин, як-от бетонозмішувач, пневматичний молоток, дискова пила, морозильна камера тощо. З цим генератором ви можете купити набір жорстких або надувних коліс, які забезпечать чудову мобільність у різних умовах.
Додаткове обладнання:- Надувні колеса та набір ручок
- Жорсткі колеса та набір ручок
Специфікації
- Номінальна потужність: 4.2/4.2 кВА/кВт
- Напруга: 230 В
- Частота: 50 Гц
- Двигун: Honda GX270
- Оберти двигуна: 3000 min -1
- Тип стартера: Ручний
- Об'єм паливового бака: 5.3 л
- Витрата палива за 75% навантаження: 1.5 л/ч
- Габарити: 805 x 500 x 500 мм
- Вага: 57 кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Generga |
| Країна виробник | Литва |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Honda |
| Сумісність з моделлю | 500x |
| Користувальницькі характеристики | |
| Акумулятор у комплекті | Немає |
| Вага | 57 кг |
| Висота | 500 см |
| Довжина: | 805 м |
| Захист від перевантаження | Да |
| Захист від короткого замикання | Да |
| Захисний кожух | Немає |
| Конструкція | Портативна |
| Коефіцієнт потужності | 1 |
| Кількість фаз | 1 |
| Максимальна потужність | 4.2 Вт |
| Наявність вольтметра | Немає |
| Напруга | 230 В |
| Номінальна потужність | 4.2 Вт |
| Повна потужність | 4.2 кВА |
| Режим роботи | Аварийный |
| Режими запуску | Ручний запуск |
| Ручка для перенесення | Да |
| Термін експлуатації | 60 років |
| Ступінь автоматизації | 2 |
| Лічильник мотогодин | Немає |
| Тип генератора | Асинхронний |
| Тип палива | Бензин |
| Час безперервної роботи | 3.5 годин |
| Частота тока | 50 Гц |
| Ширина | 500 мм |
- Ціна: 81 120 ₴









