
Генератор Generga SP6H (01010101005)
94 505 ₴
- Готово до відправки
- Код: 01010101005
Генератор GENERGA SP6H однофазний бензиновий ГЕНЕРГА (01010101005) Литва
генератор SP6H; 6кВА/6 кВт; HONDA GX390; 13 л.с.; альтернатор NSM (Італія) безщітковий; точність напруги +5%, – 10%; коеф. потужності 1; бак 6,1 л; IP23; клас ізоляції H; тепловий захист; захист від браку змащування; ел. потужностіть згідно з ISO 852
Надійний і потужний електричний генератор із двигуном Honda GX390 ідеально підходить для професійного та інтенсивного використання в складних умовах. Цей генератор ідеально підходить як для невеликих, так і для великих машин, повітряних компресорів, зварювальних апаратів, мобільних кондиціонерів і багато чого іншого. Застосовність і стійкість цього генератора до різних умов роблять його надійним варіантом для високої якості. За допомогою цього генератора ви можете купити набір жорстких або надувних коліс, які забезпечать чудову мобільність у найрізноманітніших умовах.
ЗРУЗИТИ РІСШИРЕНІ ТІХНІЧНІ ДАНІ (PDF)
Додаткове обладнання:
- Надувні колеса та Жорсткі колеса
- Набір ручок
Специфікації:
- Номінальна потужність: 6.0/6.0 кВА/кВт
- Напруга: 230 В
- Частота: 50 Гц
- Двигун: Honda GX390
- Оберти двигуна: 3000 min -1
- Тип стартера: Ручний
- Об'єм паливного бака: 6.1 л
- Витрата палива за 75% навантаження: 2.0 л/год
- Габарити: 805x500x500 см
- Вага: 70 кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Generga |
| Країна виробник | Литва |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Honda |
| Сумісність з моделлю | 500x |
| Користувальницькі характеристики | |
| Автоматичний регулятор напруги | Да |
| Акумулятор у комплекті | Немає |
| Вага | 70 кг |
| Висота | 500 см |
| Довжина: | 805 м |
| Захист від перевантаження | Да |
| Захисний кожух | Немає |
| Кількість коліщаток | 2 |
| Кількість циліндрів | 1 |
| Конструкція | Портативна |
| Коефіцієнт потужності | 1 |
| Кількість фаз | 1 |
| Максимальна потужність | 6 Вт |
| Марка двигуна | HONDA |
| Напруга | 230 В |
| Об'єм паливного бака | 6 л |
| Повна потужність | 6 кВА |
| Споживання палива | 2 л/год |
| Режим роботи | Аварийный |
| Режими запуску | Ручний запуск |
| Ручка для перенесення | Да |
| Система охолодження двигуна | Повітряна |
| Термін експлуатації | 60 років |
| Лічильник мотогодин | Немає |
| Тип генератора | Асинхронний |
| Тип палива | Бензин |
| Час безперервної роботи | 3 годин |
| Частота тока | 50 Гц |
| Ширина | 500 мм |
- Ціна: 94 505 ₴









