Купити Генератор GENERGA SP10H однофазний бензиновий ГЕНЕРГА (010101011) Литва
Генератор SP10H; 10кВА/10 кВт; HONDA GX630; 18,1 л.с.; альтернатор NSM (Італія) безщітковий; точність напруги +5%, – 5%; електростартер; коеф. потужності 1; бак-каністра 20 л; IP23; клас ізоляції H; тепловий захист; захист від браку змащення;
ЗРУЗИТИ РІСШИРЕНІ ТІХНІ ДАНІ (PDF)
Потужний, надійний і надійний генератор Honda GX630 підходить для професійного використання на будівельних майданчиках або фермах. Завдяки своїй потужності цей генератор адаптований як для невеликих, так і для великих будівельних машин. Крім того, цей генератор може використовуватися як резервне джерело енергії для забезпечення безперебійного електроживлення в різних умовах. Для цього генератора ви можете купити комплект надувних коліс, які забезпечать чудову мобільність у різних умовах.
Додаткове обладнання:
- Панель автоматичго введення резерву
- Надувні колеса та набір ручок
ХАРАКТЕРИСТИКИ
- Номінальна потужність: 10.0/10.0 кВА/кВт
- Напруга: 230 В
- Частота: 50 Гц
- Двигун: Honda GX630
- Оберти двигуна: 3000 хв -1
- Тип стартера: Електростартер
- Об'єм паливного бака: 20 л.
- Витрата палива за 75% навантаження: 5.0 л/год
- Габарити: 1080x580x580
- Вага: 134 кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Generga |
| Країна виробник | Литва |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від перевантаження | Так |
| Коефіцієнт потужності | 1 |
| Конструкція | Портативна |
| Кількість фаз | 1 |
| Максимальна потужність | 10 кВт |
| Напруга | 230 В |
| Номінальна потужність | 10 кВт |
| Повна потужність | 10 кВА |
| Режим роботи | Аварійний |
| Стан | Новий |
| Термін служби | 60 років |
| Тип генератора | Асинхронний |
| Тип палива | Бензин |
| Час безперервної роботи | 4 годин |
| Частота струму | 50 Гц |
| Додаткові характеристики | |
| Автоматичний регулятор напруги | Так |
| Акумулятор в комплекті | Ні |
| Датчик рівня мастила | Ні |
| Захисний кожух | Ні |
| Кількість коліщат | 2 |
| Лічильник мотогодин | Ні |
| Режими запуску | Ручний запуск |
| Ручка для перенесення | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 134 кг |
| Висота | 580 мм |
| Довжина | 1080 мм |
| Ширина | 580 мм |
| Двигун | |
| Кількість циліндрів | 1 |
| Марка двигуна | HONDA |
| Об'єм паливного бака | 20 л |
| Система охолодження двигуна | Повітряна |
| Споживання палива | 5 л/год |
| Тактность двигуна | Двотактний |
- Ціна: 244 425 ₴

