Генератор трифазний GENERGA (ГЕНЕРГА) TP12H (01010102004)
ЗРУЗИТИ РОЗШИРЕНІ ТЕХНІЧНІ ДАННІ (PDF)
Генератор TP12H від литового бренда GENERGA — один із найпотужніших пристроїв на всьому ринку. Його можна використовувати для живлення будь-якої будівельної техніки. Наприклад, повітряного компресора або бетонозмішувача.
Особливості моделі
● Потужність.
Ця модель генератора доступна у двох варіантах. Номінальна потужність першого становить 12 кВт, другого — 6 кВт
● Двигун.
Обидва варіанти трифазних генераторів обладнані двигуном японської компанії Honda. Саме він забезпечує надійну й безперебійну роботу джерела додаткового живлення.
● Розміри.
З огляду на збільшену потужність генератора, він є досить габаритним і важким. Вага пристрою — 137 кг, його параметри — 108х58х58 см.
Переваги генератора TP12H
Ця модель обладнана електростартером. Завдяки цьому генератор запускається оперативно й без зайвих зусиль.
Щодо витрати, то генератор є досить економним: він споживає приблизно 5 літрів палива за годину роботи. Загальний об'єм бака — 20 л.
Як додаткове обладнання до генератора додаються надувні колеса. З їхньою допомогою можна оперативно та легко змінювати місце розташування приладу.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Generga |
| Країна виробник | Литва |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від перевантаження | Так |
| Коефіцієнт потужності | 1 |
| Конструкція | Портативна |
| Кількість фаз | 3 |
| Максимальна потужність | 12 кВт |
| Напруга | 230 В |
| Номінальна потужність | 6 кВт |
| Повна потужність | 12 кВА |
| Режим роботи | Аварійний |
| Стан | Новий |
| Термін служби | 60 років |
| Тип генератора | Асинхронний |
| Тип палива | Бензин |
| Час безперервної роботи | 4 годин |
| Частота струму | 50 Гц |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 135 кг |
| Висота | 580 мм |
| Довжина | 1080 мм |
| Ширина | 580 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Захисний кожух | Ні |
| Кількість коліщат | 2 |
| Режими запуску | Ручний запуск |
| Ручка для перенесення | Так |
- Ціна: 247 202 ₴

