Генератор зварювальний GENERGA WP220DCH ГЕНЕРГА (01020102001)
Зварювальний генератор WP220DCH; 400 В: 6,5 кВА/5,2 кВт; 230 В: 3,5 кВА/3,5 кВт; двигун HONDA GX390; альтернатор NSM (Італія); постійний струм; електрод до 5,0 мм; двополюсний; напруга початку зварювання 65-85 В; діапазон регулювання струму 40-220 А;
Надійний і професійний електрогенератор у комплекті з двигуном Honda GX390. Призначений для роботи на будівельних майданчиках, фермах та інших роботах, де немає надійного електропостачання. Може слугувати електричго генератора та зварювального апарату. Завдяки своїй адаптивності та конструкції цей генератор дуже мобільний і простий у транспортуванні. На додаток до цього генератора можна придбати набір зварювальних кабелів завдовжки 8 метрів і набір жорстких або надувних коліс для ще більшої мобільності.
Стандартне обладнання:
- Комплект зварювальних кабелів (4 метри)
Додаткове обладнання:
- Комплект зварювальних кабелів (8 метрів)
- Комплект коліс і ручок із жорсткими колесами
- Комплект коліс і ручок із надувними колесами
ХАРАКТЕРИСТИКИ
- Струм зварювання за 35%: 220 А
- Струм зварювання за 60%: 170 А
- Тип струму: Постійний
- Діаметр електрода: 5 мм
- Номінальна потужність 400 В: 6.5/5.2 кВА/кВт
- Номінальна потужність 230 В: 3.5/3.5 кВА/кВт
- Напруга: 230/400 В
- Частота: 50 Гц
- Двигун: Honda GX390
- Оберти двигуна: 3000 хв -1
- Тип стартера: Ручний
- Об'єм паливного бака: 6.1 л.
- Витрата палива за 75% навантаження: 2.4 л/год
- Рівень шуму Lwa: 97 дБ
- Габарити: 805x500x500
- Вага: 93 кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Generga |
| Країна виробник | Литва |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Сумісність з маркою | Honda |
| Сумісність з моделлю | 500x |
| Максимальна потужність | 3 Вт |
| Номінальна потужність | 3 Вт |
| Тип палива | Бензин |
| Час безперервної роботи | 2 годин |
| Частота тока | 50 Гц |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 93 кг |
| Висота | 500 см |
| Довжина: | 805 м |
| Ширина | 500 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вихідна напруга | 230 В |
| Система пуску | Ручна |
| Двигун | |
| Об'єм паливного бака | 6 л |
| Споживання палива | 2 л/год |
- Ціна: 175 638 ₴

