
Лезо OLFA BS-10B 18x100x0.5 мм (881608)
469 ₴
- Готово до відправки
- Код: 881608
+380 (97) 037-64-39
0506770768
Відділ продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
| Артикул: | BS-10В |
| Матеріал: | вуглецева сталь |
| Ширина леза: | 18 мм |
| Товщина леза: | 0.5 мм |
| Довжина леза: | 100 мм |
| Інструмент: | |
| Кількість: | 10 |
| Паковання: | пластиковий контейнер у блістерному пакованні |
| Виробник: | OLFA (Японія) |
| Сфера застосування: | для зачищення складних поверхонь і підготовки підлогових. настінних. покрівельних і стельових робіт |
Леза Olfa BS-10B 18x100x0.5мм 10 шт. лезо стандартне для шкребків BSR (881608)
- десять міцних сталевих лез 18 мм для шкребків Olfa BSR-300. BSR-600;
- застосовується з двох сторін — одна сторона з тупим краєм застосовується для грубого очищення поверхні. гостра — для ретельнішого. глибокого очищення;
- під час виготовлення лез застосовується подвійний процес заточування;
- леза OLFA спеціально виготовлені для ручного інструменту та рекомендовані для використання з ножами OLFA.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Olfa |
| Країна виробник | Японія |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Сталь |
| Тип | Ніж |
Інформація для замовлення
- Ціна: 469 ₴

