
Лезо Olfa LBB-50 сегментоване чорне 18 мм 50 шт., 0,5 мм (331510)
1 191 ₴
- Готово до відправки
- Код: 331510
+380 (97) 037-64-39
0506770768
Відділ продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
| Артикул: | LBB-50 |
| Матеріал: | інструментальна сталь |
| Ширина леза: | 18 мм |
| Товщина леза: | 0.5 мм |
| Довжина леза: | 100 мм |
| Інструмент: | L-1, L-2, L-3, L-5, L5-AL, L-6, L6-AL, L-7, L7-AL, MXP-AL, MXP-L, PL- 1, DL-1, BN-AL, BN-L, CL, CMP-2, EXL, ML, NL-AL, NOL-1, OL, XL-2, SL-1. |
| Кількість: | 50 |
| Паковання: | пластиковий контейнер |
| Виробник: | OLFA (Японія) |
| Сфера застосування: | для розрізання щільного паперу. картону. тонкого пластику. шкіри. часто використовують для розрізання тонувальної плівки. у спеціалізованих майстернях |
Леза Olfa LBB-50:
- п'ятдесят ультрагострих лез 18 мм серії Excel Black для високоміцних ножів Olfa;
- подвійний кут заточування та вісім різальних сегментів;
- під час виготовлення лез застосовується подвійний процес заточування й загартування, які створюють на 25% гостріше лезо, ніж лезо LB. Хоча й крихкіша;
- леза OLFA спеціально виготовлені для ручного інструменту та рекомендовані для використання з ножами OLFA.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Olfa |
| Країна виробник | Японія |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Ніж |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 191 ₴




