
Борфреза циліндрична з торцевим зубом PROFITOOL — 2,5х12х38x3 мм (B2.5123-6)
654 ₴
- В наявності
- Код: B2.5123-6
+380 (97) 037-64-39
0506770768
Відділ продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Борфреза циліндрична з торцевим зубом PROFITOOL — 2,5х12х38x3 мм
Призначення:
- для швидкого зняття припусків під час оброблення м'яких кольорових металів і пластиків.
Технічні характеристики:
- Діаметр: 2,5 мм;
- Довжина робочої частини: 12 мм;
- Загальна довжина: 38 мм;
- Діаметр хвостовика: 3 мм;
- Форма: Циліндрична;
- Тип: B, ZYAS, SB;
- Насечка: 6;
- Матеріал: Твердий сплав (ТС);
- Конструкція: Суцільна;
- Виготовлено відповідно до: DIN 8033 MX.
Рекомендовано для матеріалів:
- латунь;
- мідь;
- чавун;
- бронза;
- сталь;
- загартована сталь;
- неіржавка сталь; нікелеві сплави, титан.
Країна виробник:
- Великобританія
Країна реєстрації бренда:
- Україна
Комплект постачання:
- Борфреза циліндрична з торцевим зубом PROFITOOL — 2,5х12х38x3 мм (B2.5123-6)
- пластиковий бокс

Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Profitool |
| Країна виробник | Великобританія |
| Довжина загальна | 38 мм |
| Довжина робочої частини | 12 мм |
| Діаметр робочий | 2.5 мм |
| Діаметр хвостовика | 3 мм |
| Конструкція | Цілісна |
| Матеріал ріжучої частини | Твердий сплав |
| Наличие подшипника | Ні |
| Обробка матеріалу | Загартована сталь, Метал, Мідь, Чавун, Нержавіюча сталь |
| Стан | Новий |
| Тип | Фреза |
Інформація для замовлення
- Ціна: 654 ₴


