
Борфреза овальна (краплинна) PROFITOOL — 20х25х70x6 мм (E20256-6)
4 351 ₴
- Готово до відправки
- Код: E20256-6
+380 (97) 037-64-39
0506770768
Відділ продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Борфреза овальна (краплинна) PROFITOOL — 20х25х70x6 мм
Призначення:
- для швидкого зняття припусків під час оброблення м'яких кольорових металів і пластиків.
Технічні характеристики:
- Діаметр: 20 мм;
- Довжина робочої частини: 25 мм;
- Загальна довжина: 70 мм;
- Діаметр хвостовика: 6 мм;
- Форма: Овальна (краплинна);
- Тип: E, TRE, SE;
- Насечка: 6;
- Матеріал: Твердий сплав (ТС);
- Конструкція: Паяна;
- Виготовлено відповідно до: DIN 8033 MX.
Рекомендовано для матеріалів:
- латунь;
- мідь;
- чавун;
- бронза;
- сталь;
- загартована сталь;
- неіржавка сталь; нікелеві сплави, титан.
Країна виробник:
- Великобританія
Країна реєстрації бренда:
- Україна
Комплект постачання:
- Борфреза овальна (краплинна) PROFITOOL — 20х25х70x6 мм (E20256-6)
- пластиковий бокс

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Profitool |
| Країна виробник | Великобританія |
| Діаметр хвостовика | 6 мм |
| Обробка матеріалу | Метал, Нержавіюча сталь, Мідь, Загартована сталь, Чавун |
| Стан | Новий |
| Тип | Фреза |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр робочий | 20 мм |
| Довжина загальна | 70 мм |
| Довжина робочої частини | 25 мм |
| Конструкція | Напайна |
| Матеріал різальної частини | Твердий сплав |
| Наявність підшипника | Немає |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 351 ₴


