
Борфреза сфериконічна (грибоподібна) PROFITOOL — 8х20х65x6 мм (F08206-6)
1 455 ₴
- Готово до відправки
- Код: F08206-6
+380 (97) 037-64-39
0506770768
Відділ продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Борфреза сфериконічна (грибоподібна) PROFITOOL — 8х20х65x6 мм
Призначення:
- для швидкого зняття припусків під час оброблення м'яких кольорових металів і пластиків.
Технічні характеристики:
- Діаметр: 8 мм;
- Довжина робочої частини: 20 мм;
- Загальна довжина: 65 мм;
- Діаметр хвостовика: 6 мм;
- Форма: Сфероконічна (грибоподібний);
- Тип: F, RBF, SF;
- Насечка: 6;
- Матеріал: Твердий сплав (ТС);
- Конструкція: Паяна;
- Виготовлено відповідно до: DIN 8033 MX.
Рекомендовано для матеріалів:
- латунь;
- мідь;
- чавун;
- бронза;
- сталь;
- загартована сталь;
- неіржавка сталь; нікелеві сплави, титан.
Країна виробник:
- Великобританія
Країна реєстрації бренда:
- Україна
Комплект постачання:
- Борфреза сфериконічна (грибоподібна) PROFITOOL — 8х20х65x6 мм (F08206-6)
- пластиковий бокс

Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Profitool |
| Країна виробник | Великобританія |
| Довжина загальна | 65 мм |
| Довжина робочої частини | 20 мм |
| Діаметр робочий | 8 мм |
| Діаметр хвостовика | 6 мм |
| Конструкція | Напайна |
| Матеріал ріжучої частини | Твердий сплав |
| Наличие подшипника | Ні |
| Обробка матеріалу | Загартована сталь, Метал, Мідь, Чавун, Нержавіюча сталь |
| Стан | Новий |
| Тип | Фреза |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 455 ₴


