
Борфреза факелоподібна (поконкова) PROFITOOL — 12х32х77x6 мм (H12326-3)
4 169 ₴
- Готово до відправки
- Код: H12326-3
+380 (97) 037-64-39
0506770768
Відділ продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Борфреза факелоподібна (поконкова) PROFITOOL — 12х32х77x6 мм
Призначення:
- для швидкого зняття припусків під час оброблення м'яких кольорових металів і пластиків.
Технічні характеристики:
- Діаметр: 12 мм;
- Довжина робочої частини: 32 мм;
- Загальна довжина: 77 мм;
- Діаметр хвостовика: 6 мм;
- Форма: Факелоподібна;
- Тип: H, FLH, SH;
- Насечка: 3;
- Матеріал: Твердий сплав (ТС);
- Конструкція: Паяна;
- Виготовлено відповідно до: DIN 8033 ALU.
Рекомендовано для матеріалів:
- алюміній;
- пластик.
Країна виробник:
- Великобританія
Країна реєстрації бренда:
- Україна
Комплект постачання:
- Борфреза факелоподібна (поконкова) PROFITOOL — 12х32х77x6 мм (H12326-3)
- пластиковий бокс

Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Profitool |
| Країна виробник | Великобританія |
| Довжина загальна | 77 мм |
| Довжина робочої частини | 32 мм |
| Діаметр робочий | 12 мм |
| Діаметр хвостовика | 6 мм |
| Конструкція | Напайна |
| Матеріал ріжучої частини | Твердий сплав |
| Наличие подшипника | Ні |
| Обробка матеріалу | Алюміній |
| Стан | Новий |
| Тип | Фреза |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Алюміній |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 169 ₴


