
Борфреза циліндрична з радіусом (скруглена) PROFITOOL — 6х18х50х6 мм (A06186-6RAD)
1 169 ₴
- Готово до відправки
- Код: A06186-6RAD
+380 (97) 037-64-39
0506770768
Відділ продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Борфреза циліндрична з радіусом (скруглена) PROFITOOL — 6х18х50х6 мм
Борфрези циліндричні з радіусом (заокруглені) були спеціально розроблені, щоб відповідати найвищим стандартам виробництва в авіакосмічй галузі. Заокруглення верхньої частини циліндра забезпечує підвищену тривалість експлуатації борфрези, запобігаючи руйнуванню різців. Цей унікальний дизайн із подвійною насічкою допомагає оператору контролювати інструмент під час роботи, зменшує розмір стружки та запобігає пошкодженню дорогих деталей.
Особливості та переваги:
- Заокруглена верхня частина циліндра;
- Забезпечення підвищеної міцності робочої частини;
- Запобігання зануренню в деталь у точці зіткнення;
- Формування закруглених кутів оброблюваної деталі;
- Зменшення ймовірності відколів під час оброблення металу в місцях вигину або з'єднання.
Призначення:
- для швидкого зняття припусків під час оброблення м'яких кольорових металів і пластиків.
Технічні характеристики:
- Діаметр: 6 мм;
- Довжина робочої частини: 18 мм;
- Загальна довжина: 50 мм;
- Діаметр хвостовика: 6 мм;
- Форма: Циліндрична з радіусом;
- Тип: A, ZYA, SA;
- Насечка: 6;
- Матеріал: Твердий сплав (ТС);
- Конструкція: Суцільна;
- Виготовлено відповідно до: DIN 8033 MX.
Рекомендовано для матеріалів:
- латунь;
- мідь;
- чавун;
- бронза;
- сталь;
- загартована сталь;
- неіржавка сталь; нікелеві сплави, титан
Країна виробник:
- Великобританія
Країна реєстрації бренда:
- Україна
Комплект постачання:
- Борфреза циліндрична без торцевих зубців PROFITOOL — 6х18х50х6 мм (A06186-6)
- пластиковий бокс

Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Profitool |
| Країна виробник | Великобританія |
| Довжина загальна | 50 мм |
| Довжина робочої частини | 18 мм |
| Діаметр робочий | 6 мм |
| Діаметр хвостовика | 6 мм |
| Конструкція | Цілісна |
| Матеріал ріжучої частини | Твердий сплав |
| Наличие подшипника | Ні |
| Обробка матеріалу | Загартована сталь, Метал, Мідь, Чавун, Нержавіюча сталь |
| Стан | Новий |
| Тип | Фреза |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 169 ₴


