
Борфреза циліндрична без торцевих зубців PROFITOOL — 12х25х70х6 мм (A12256-3INOX)
2 677 ₴
- Готово до відправки
- Код: A12256-3INOX
+380 (97) 037-64-39
0506770768
Відділ продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Борфреза циліндрична без торцевих зубців PROFITOOL — 12х25х70х6 мм INOX
Борфрези за неіржавкою сталлю PROFITOOL мають спеціально розроблену форму насічки, щоб задовольнити щораз більший попит на ринку оброблення корозійностійких сталей.
Цей інструмент є більш економічно вигідною альтернативою стандартним методам оброблення, завдяки більшому об'єму видаленого матеріалу під час оброблення неіржавких сталей, а також феритних, аустенітних і мартенситних матеріалів.
Переваги:
- Покращена геометрія насічки — забезпечує високі показники видалення стружки під час оброблення деталей із корозійностійких сталей;
- Високопродуктивне фрезерування — гарантує економію під час виробництва та зменшує час простою;
- Спеціально розроблена геометрія різальної частини — зменшує нагрівання різального краю виробу;
- Виготовлено з високоякісного печеного карбіду вольфраму — гарантує високу продуктивність і довговічність;
- Оброблена на обладнанні з ЧПУ — стабільна висока якість;
- Вироблено згідно з жорсткими стандартами контролю якості — проводиться інспекція 100% паяних сполук.
Технічні характеристики:
- Діаметр: 12 мм;
- Довжина робочої частини: 25 мм;
- Загальна довжина: 70 мм;
- Діаметр хвостовика: 6 мм;
- Форма: Циліндрична;
- Тип: A, ZYA, SA;
- Насечка: 3 INOX;
- Матеріал: Твердий сплав (ТС);
- Конструкція: Паяна.
Рекомендовано для матеріалів:
- неіржавка сталь
Країна виробник:
- Великобританія
Країна реєстрації бренда:
- Україна
Комплект постачання:
- Борфреза циліндрична без торцевих зубців PROFITOOL — 12х25х70х6 мм (A12256-3INOX)
- пластиковий бокс

Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Profitool |
| Країна виробник | Великобританія |
| Довжина загальна | 70 мм |
| Довжина робочої частини | 25 мм |
| Діаметр робочий | 12 мм |
| Діаметр хвостовика | 6 мм |
| Конструкція | Напайна |
| Матеріал ріжучої частини | Твердий сплав |
| Наличие подшипника | Ні |
| Обробка матеріалу | Нержавіюча сталь |
| Стан | Новий |
| Тип | Фреза |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 677 ₴


